Sven Kandell oljemålning

Sven Kandell oljemålning
Sven Kandell oljemålning
Sven Kandell oljemålning
Sven Kandell oljemålning
Sven Kandell oljemålning
Sven Kandell oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SVEN KANDELL (1900-tal): Blomsterstilleben, signerad och daterad S Kandell 1917, olja på duk, ca 42 x53 cm

315948

2015-06-10