Trädgårdsstolar i gjutjärn

Trädgårdsstolar i gjutjärn
Trädgårdsstolar i gjutjärn
Trädgårdsstolar i gjutjärn
Trädgårdsstolar i gjutjärn
Trädgårdsstolar i gjutjärn
Trädgårdsstolar i gjutjärn
Trädgårdsstolar i gjutjärn
Trädgårdsstolar i gjutjärn
Trädgårdsstolar i gjutjärn
Trädgårdsstolar i gjutjärn

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TRÄDGÅRDSSTOLAR med karm, 1 par, 1900-talets slut, grönpatinerat gjutjärn, teak, sitthöjd 43 cm

Slitage

315967

2015-06-10