Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TRÄDGÅRDSSTOLAR med karm, 1 par, 1900-talets slut, grönpatinerat gjutjärn, teak, sitthöjd 43 cm
Slitage
315967
2015-06-10
Gör en kostnadsfri värdering här