Lennart Sand
2015-06-10
315983
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LENNART SAND (född 1946): Småfågel, signerad o daterad Lennart Sand, 256/280, färglitografi, bildmått ca 43x59 cm