Sekretär delvis i rotfanér

Sekretär delvis i rotfanér
Sekretär delvis i rotfanér
Sekretär delvis i rotfanér
Sekretär delvis i rotfanér
Sekretär delvis i rotfanér
Sekretär delvis i rotfanér
Sekretär delvis i rotfanér
Sekretär delvis i rotfanér
Sekretär delvis i rotfanér
Sekretär delvis i rotfanér
Sekretär delvis i rotfanér
Sekretär delvis i rotfanér

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SEKRETÄR, 1900-talets första hälft, barockstil, bonad björk och rot, svärtat trä, mässingsbeslag, höjd 102, 86x45 cm, nyckel finns

Bruksslitage

315985

2015-06-10