Speceriburkar kryddburkar

Speceriburkar kryddburkar
Speceriburkar kryddburkar
Speceriburkar kryddburkar
Speceriburkar kryddburkar

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPECERIBURKAR, 6+2 st, KRYDDBURKAR, 4 st, porslin, 1900-talets första hälft

Bruksslitage

315988

2015-06-10