Ring 18 k guld
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
RING, 18 k guld, trappslipad vit sten, överdel stämplad Heribert Engelbert/Stigbert, Stockholm 1953, ringskena stämplad C.G.H, Umeå 1965, ringstorlek ca 16,5 mm, vikt ca 5,5 g
Sten med repor, omarbetad
315989
2015-06-11