Ring 18 k guld

Ring 18 k guld
Ring 18 k guld

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RING, 18 k guld, trappslipad vit sten, överdel stämplad Heribert Engelbert/Stigbert, Stockholm 1953, ringskena stämplad C.G.H, Umeå 1965, ringstorlek ca 16,5 mm, vikt ca 5,5 g

Sten med repor, omarbetad

315989

2015-06-11