Simon & Halbig flickdocka
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIMON & HALBIG FLICKDOCKA, 1910-30-tal, biskvihuvud märkt SIMON & HALBIG, GERMANY 4, insatta blå blundögon i glas, blond mohairperuk, kulledad kropp i trä och massa, längd 63 cm
Händer och fötter med skador och lagningar
315997
2015-06-10