Simon & Halbig flickdocka

Simon & Halbig flickdocka
Simon & Halbig flickdocka
Simon & Halbig flickdocka
Simon & Halbig flickdocka
Simon & Halbig flickdocka
Simon & Halbig flickdocka

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIMON & HALBIG FLICKDOCKA, 1910-30-tal, biskvihuvud märkt SIMON & HALBIG, GERMANY 4, insatta blå blundögon i glas, blond mohairperuk, kulledad kropp i trä och massa, längd 63 cm

Händer och fötter med skador och lagningar

315997

2015-06-10