Arkivhurts mahogny

Arkivhurts mahogny
Arkivhurts mahogny
Arkivhurts mahogny
Arkivhurts mahogny
Arkivhurts mahogny
Arkivhurts mahogny
Arkivhurts mahogny
Arkivhurts mahogny
Arkivhurts mahogny
Arkivhurts mahogny
Arkivhurts mahogny
Arkivhurts mahogny

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TORSTEN SCHOLIN, arkivhurts, mahogny, märkt T.S-n, snickarmästare, höjd 66, 90x90 cm, glasskiva medföljer
Proveniens: Utrikesdepartementet

nyckel saknas, bruksslitage

316015

2015-06-10