Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TORSTEN SCHOLIN, arkivhurts, mahogny, märkt T.S-n, snickarmästare, höjd 66, 90x90 cm, glasskiva medföljer
Proveniens: Utrikesdepartementet
nyckel saknas, bruksslitage
316015
2015-06-10
Gör en kostnadsfri värdering här