Klubbat för:
15 500 SEK
20 000 SEK
MARI RANTANEN (född 1956), komposition, signerad och daterad Mari Rantanen -88 a tergo, akryl, 200 x 150 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.
316018
2015-06-19