Mari Rantanen akryl

Mari Rantanen akryl
Mari Rantanen akryl
Mari Rantanen akryl
Mari Rantanen akryl

Klubbat för:

15 500 SEK

20 000 SEK

MARI RANTANEN (född 1956), komposition, signerad och daterad Mari Rantanen -88 a tergo, akryl, 200 x 150 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.

316018

2015-06-19