Volker Tannert oljemålning

Volker Tannert oljemålning
Volker Tannert oljemålning
Volker Tannert oljemålning
Volker Tannert oljemålning

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

VOLKER TANNERT (född 1955), signerad och daterad Volker Tannert 1984 a tergo, olja på duk, 220 x 160 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.

Slitage, löst uppspänd duk

316019

2015-06-19