Klubbat för:
10 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
VOLKER TANNERT (född 1955), signerad och daterad Volker Tannert 1984 a tergo, olja på duk, 220 x 160 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.
Slitage, löst uppspänd duk
316019
2015-06-19
Gör en kostnadsfri värdering här