Carin Adler

Carin Adler
Carin Adler
Carin Adler
Carin Adler
Carin Adler
Carin Adler
Carin Adler
Carin Adler

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARIN ADLER (född 1929): (7) Skärgårdsmotiv, 5 signerade och numrerade, färglitografier, bladmått vardera ca 42x54-45x55 cm, oramade

Med dediktation

316020

2015-06-10