Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BÈRGERE, Louis XV-stil, 18/1900-tal, skuren dekor, bemålad i grönt, klädd i ljus plysch, sitthöjd ca 45 cm
Slitage, renoverad
316024
2015-06-10
Gör en kostnadsfri värdering här