Fåtölj Louis XV-stil

Fåtölj Louis XV-stil
Fåtölj Louis XV-stil
Fåtölj Louis XV-stil
Fåtölj Louis XV-stil
Fåtölj Louis XV-stil
Fåtölj Louis XV-stil
Fåtölj Louis XV-stil
Fåtölj Louis XV-stil
Fåtölj Louis XV-stil
Fåtölj Louis XV-stil
Fåtölj Louis XV-stil
Fåtölj Louis XV-stil

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÈRGERE, Louis XV-stil, 18/1900-tal, skuren dekor, bemålad i grönt, klädd i ljus plysch, sitthöjd ca 45 cm

Slitage, renoverad

316024

2015-06-10