Ernst Billgren Charlotte Gyllenhammar mfl

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GRAFIK/AFFISCHER, 4 dlr, Charlotte Gyllenhammar (44x36 cm), Ernst Billgren (38x52 cm), Nils Kölare (signerad och numrerad, 42x35 cm)), Bertil Warnolf (signerad och numrerad, 28x31 cm), varierande mått

316026

2015-06-10