Ernst Billgren Charlotte Gyllenhammar mfl
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GRAFIK/AFFISCHER, 4 dlr, Charlotte Gyllenhammar (44x36 cm), Ernst Billgren (38x52 cm), Nils Kölare (signerad och numrerad, 42x35 cm)), Bertil Warnolf (signerad och numrerad, 28x31 cm), varierande mått
316026
2015-06-10