Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
CECILIA ÖMALM KRAJCIKOVA (född 1974): "Lily and Rose", digital print, 2004, signerad och numrerad á tergo 2/10, ca 26,5 x 39,5 cm
PROVENIENS: Natalia Goldin Gallery, Stockholm
316038
2015-06-10
Gör en kostnadsfri värdering här