Vas Elis Berg
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ELIS BERG, vas, Kosta, glas, märkt Strömbergshyttan 1935 13127, höjd ca 18 cm, VAS, sannolikt Simon Gate, märkt Kosta 1938, höjd ca 14,5 cm
Större vasen med mindre nagg, mindre vasen märkt med personnummer undertill, en nagg, repor
316044
2015-06-10