Kuddar och bonad omkring sekelskiftet
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KUDDAR, 3 st., BONAD, med upphängningsanordning,
omkring 1900, delvis broderade av stiliserat mönster, mot röd, svart och röd botten, bonadens längd ca 280 cm
En kudde med lagning, smärre slitage
316060
2015-06-11