Kuddar och bonad omkring sekelskiftet

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KUDDAR, 3 st., BONAD, med upphängningsanordning,
omkring 1900, delvis broderade av stiliserat mönster, mot röd, svart och röd botten, bonadens längd ca 280 cm

En kudde med lagning, smärre slitage

316060

2015-06-11