Balustradfåtöljer

Balustradfåtöljer
Balustradfåtöljer
Balustradfåtöljer
Balustradfåtöljer
Balustradfåtöljer
Balustradfåtöljer
Balustradfåtöljer
Balustradfåtöljer
Balustradfåtöljer
Balustradfåtöljer

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, 1800-talets slut, ek, balustraddekor, sitthöjd ca 41 cm

Bruksslitage

316079

2015-06-11