Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SEKRETÄR, 1900-talets första hälft, senbarockstil, med intarsia, mahogny, höjd 114, 90x46 cm, nyckel finns
Skivan något skev, slitage
316107
2015-06-11
Gör en kostnadsfri värdering här