Sekretär i senbarockstil

Sekretär i senbarockstil
Sekretär i senbarockstil
Sekretär i senbarockstil
Sekretär i senbarockstil
Sekretär i senbarockstil
Sekretär i senbarockstil
Sekretär i senbarockstil
Sekretär i senbarockstil
Sekretär i senbarockstil
Sekretär i senbarockstil
Sekretär i senbarockstil
Sekretär i senbarockstil

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SEKRETÄR, 1900-talets första hälft, senbarockstil, med intarsia, mahogny, höjd 114, 90x46 cm, nyckel finns

Skivan något skev, slitage

316107

2015-06-11