Margareta Lewkowicz
Klubbat för:
2 400 SEK
3 000 SEK
MARGARETA LEWKOWICZ (född 1958): skulptur i form av häst, unik, stengods, signerad och monogramsignerad ML samt i godset, förgylld, man med fastsatta gröna halvädelstenar, grön granitsockel, höjd ca 19 cm
316117
2015-06-11