Thomas Häfner oljemålning
Klubbat för:
6 000 SEK
Arviointi
8 000 SEK
Kuvaus
THOMAS HÄFNER (1928-1995): "Dschungel", signerad Häfner, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 132 x 53 cm
Kuntoraportti
Färgbortfall
316169
Päivämäärä:
2015-06-11