Thomas Häfner oljemålning

Thomas Häfner oljemålning
Thomas Häfner oljemålning
Thomas Häfner oljemålning
Thomas Häfner oljemålning
Thomas Häfner oljemålning
Thomas Häfner oljemålning

Klubbat för:

6 000 SEK

Arviointi

8 000 SEK

Kuvaus

THOMAS HÄFNER (1928-1995): "Dschungel", signerad Häfner, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 132 x 53 cm

Kuntoraportti

Färgbortfall

316169

Päivämäärä:

2015-06-11