Golvur

Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

GOLVUR, 1800-tal, betsat trä, med intarsiadekor, svärtad dekor, lod, pendel medföljer, höjd ca 200 cm

Skador, lagningar, omarbetat fodral, sockel senare

316180

2015-06-11