Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
GOLVUR, 1800-tal, betsat trä, med intarsiadekor, svärtad dekor, lod, pendel medföljer, höjd ca 200 cm
Skador, lagningar, omarbetat fodral, sockel senare
316180
2015-06-11