Johann Peter Wildenradt oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JOHANN PETER WILDENRADT (Danmark, 1861-1904): Skogslandskap med figur, signerad J.P. Wildenradt 1896, olja på duk, ca 53x79 cm

Färgbortfall

316190

2015-06-13