Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
JOHANN PETER WILDENRADT (Danmark, 1861-1904): Skogslandskap med figur, signerad J.P. Wildenradt 1896, olja på duk, ca 53x79 cm
Färgbortfall
316190
2015-06-13
Gör en kostnadsfri värdering här