Chiffonjé i Karl Johan
2015-06-11
316192
| Klubbat belopp | 6 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
CHIFFONJÉ, Karl Johan, fanérad i mahogny, inredning med dekorelement i form av balustrad och kolonner, mässingsbeslag, höjd 137, 58x121 cm
Fanérskador, torrsprickor, skador och lagningar