Skrivbord i nyrenässans

Skrivbord i nyrenässans
Skrivbord i nyrenässans
Skrivbord i nyrenässans
Skrivbord i nyrenässans
Skrivbord i nyrenässans
Skrivbord i nyrenässans
Skrivbord i nyrenässans
Skrivbord i nyrenässans
Skrivbord i nyrenässans
Skrivbord i nyrenässans
Skrivbord i nyrenässans
Skrivbord i nyrenässans
Skrivbord i nyrenässans
Skrivbord i nyrenässans

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, skrivskiva med läder, lådor i sargen samt hurtsar, mässingsbeslag, höjd ca 77, 139x79 cm

Skador

316195

2015-06-11