Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LARS PIRAK (född 1932): "Jokkmokks marknad", signerad Lars Pirak 42/360, färglitografi, ca 35x59 cm, oramad
Smärre fläckar i marginalen
316204
2015-06-12
Gör en kostnadsfri värdering här