Bord på pelarfot omkring 1900

Bord på pelarfot omkring 1900
Bord på pelarfot omkring 1900
Bord på pelarfot omkring 1900
Bord på pelarfot omkring 1900
Bord på pelarfot omkring 1900
Bord på pelarfot omkring 1900

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORD, på pelarfot, omkring 1900, bemålat, infälld glasskiva med litografiskt tryck i form av änglamotiv, höjd ca 94, diameter 30,5 cm

Slitage

316219

2015-06-12