Tommy Carlsson lackerat delvis bemålat canvastryck

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TOMMY CARLSSON, "TC" (född 1958): "Dagboken", signerad och daterad TC 2015, signerad a tergo Tommy Carlsson, numrerad 22/40, lackerat och delvis bemålat canvastryck, ca 31,5 x 31,5 cm

316227

2015-06-12