Soffbord Astro

Soffbord Astro
Soffbord Astro
Soffbord Astro
Soffbord Astro
Soffbord Astro
Soffbord Astro
Soffbord Astro
Soffbord Astro

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, "Astro", G Plan, England, teak, ovalt med skiva av glas, höjd ca 42, 123x66 cm

Glasskiva med nagg, slitage, senare ytbehandlat

316266

2015-06-12