Makode Linde färglitografi

Makode Linde färglitografi
Makode Linde färglitografi

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MAKODE LINDE (född 1983): katt, giraff och figur, signerad Makode, 15/17, färglitografi, bladmått 32 x 85 cm

316271

2015-06-12