Segelbåtsmodell

Segelbåtsmodell
Segelbåtsmodell
Segelbåtsmodell
Segelbåtsmodell
Segelbåtsmodell
Segelbåtsmodell

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÅTMODELL, 1900-talets mitt, segelbåt, höjd ca 130, längd ca 80 cm, ställning medföljer

Lösa trådar slitage

316287

2015-06-12