Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
FAT, porslin, Kina, 1700-tal, Yongzheng (1723-35), dekor i famille rose med motiv av blommor, brättet med reserver innehållande antikviteter, diameter ca 37 cm
Lagning i brättet
316303
2015-06-12
Gör en kostnadsfri värdering här