Fat Yongzheng (1723-35)

Fat Yongzheng (1723-35)
Fat Yongzheng (1723-35)
Fat Yongzheng (1723-35)
Fat Yongzheng (1723-35)
Fat Yongzheng (1723-35)
Fat Yongzheng (1723-35)

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

FAT, porslin, Kina, 1700-tal, Yongzheng (1723-35), dekor i famille rose med motiv av blommor, brättet med reserver innehållande antikviteter, diameter ca 37 cm

Lagning i brättet

316303

2015-06-12