Fönstersmycke blyinfattat bemålat glas

Klubbat för:

700 SEK

1 500 SEK

FÖNSTERSMYCKE, 1900-talets början, blyinfattat, delvis bemålade riddarmotiv, 55 x 45 cm

Mindre sprickor och nagg

316319

2015-06-12