Kamelsäckar

Kamelsäckar
Kamelsäckar
Kamelsäckar
Kamelsäckar

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KAMELSÄCKAR/ KHORJIN, 2 st., old/semiantik, Beluchistan/Afghanistan, ca 115x65 cm

Slitage, mindre skador

316339

2015-06-20