Johannes Döparen oljemålning

Johannes Döparen oljemålning
Johannes Döparen oljemålning
Johannes Döparen oljemålning
Johannes Döparen oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Holländsk skola, 1700-tal): Johannes Döparen, olja på duk

dubblerad , renoverad

316342

2015-06-12