Nicolas Dings
2015-06-12
316354
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
NICOLAS DINGS (Nederländerna, född 1953), "Modell till skulptur", monogramsignerad och daterad d 90, akvarell, 35x26 cm