Petter Pettersson akvarell

Petter Pettersson akvarell
Petter Pettersson akvarell
Petter Pettersson akvarell
Petter Pettersson akvarell

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PETTER PETTERSSON (född 1942): "Grönska och hus", signerad och daterad Petter Pettersson -89, akvarell, 29x37 cm

316356

2015-06-12