Gösta Lindqvist

Gösta Lindqvist
Gösta Lindqvist
Gösta Lindqvist
Gösta Lindqvist

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GÖSTA LINDQVIST (född 1928), "Frukter", signerad Gösta Lindqvist, 1977, olja på duk uppfodrad på pannå, 34x27 cm

316364

2015-06-12