Barbro Gustafsson olja

Barbro Gustafsson olja
Barbro Gustafsson olja
Barbro Gustafsson olja
Barbro Gustafsson olja
Barbro Gustafsson olja
Barbro Gustafsson olja

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BARBRO GUSTAFSSON (född 1936), Samtal, signerad och daterad Barbro Gustafsson, olja på duk, 39x50 cm

316368

2015-06-12