Georg Pauli oljemålning

Georg Pauli oljemålning
Georg Pauli oljemålning
Georg Pauli oljemålning
Georg Pauli oljemålning
Georg Pauli oljemålning
Georg Pauli oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GEORG PAULI (1855-1935): Biblisk scen, monogramsignerad GP, olja på duk, ca 77x133 cm

Målad baksida, enstaka märke, smärre lagning

316378

2015-06-12