Fredrik Isberg oljemålning

Fredrik Isberg oljemålning
Fredrik Isberg oljemålning
Fredrik Isberg oljemålning
Fredrik Isberg oljemålning
Fredrik Isberg oljemålning
Fredrik Isberg oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

4 000 SEK

FREDRIK ISBERG (1846-1904): Alplandskap med sjö, signerad och daterad JF Isberg 1871, olja på duk, 60 x 85 cm

Fläckar

316388

2015-06-12