Albert Goodwin akvarell

Albert Goodwin akvarell
Albert Goodwin akvarell
Albert Goodwin akvarell
Albert Goodwin akvarell

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ALBERT GOODWIN (1845-1932): Venedig i solnedgång, signerad Albert Goodwin, otydligt daterad 1892(?), akvarell, 24x36 cm

316401

2015-06-16