Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ERIC H OLSON (1909-1995): Mapp: "Fyra serigrafier", signerade och numrerad , 59/100, 4st färgserigrafier, bladmått 63x53 cm, oramade
316415
2015-06-13
Gör en kostnadsfri värdering här