Lennart Rosensohn självporträtt

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LENNART ROSENSOHN (1918-1994): Självporträtt, signerad Rosensohn, litografi, 31x24 cm

Fläck, veck

316419

2015-06-13