John-Erik Franzén

 John-Erik Franzén
 John-Erik Franzén

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JON-ERIK FRANZÉN (född 1942): Motorcykel, signerad och daterad JEF 1995, numrerad 131/250 färglitografi, ca 43,5x53,5 cm

316425

2015-06-13