Renoir
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PIERRE AUGUSTE RENOIR (1841-1919): Claude Renoir, la tête baissée, 1904, signerad i trycket, litografi, rammått 36x28 cm, publicerad i Douze lithographies originales de Pierre Auguste Renoir (Paris, A. Vollard, 1919)
LITTERATUR: Delteil 39, 2/2 état
Gulnader
316431
2015-06-23