Inez Leander Motiv från Lund

Inez Leander Motiv från Lund
Inez Leander Motiv från Lund
Inez Leander Motiv från Lund
Inez Leander Motiv från Lund

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

INEZ LEANDER (1878-1969): "Efter vårregnet, S:t Petersplatsen, Lund", signerad och daterad Inez Leander 1946, olja på pannå, 22x23 cm

316434

2015-06-13