Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MÄRTA TAUBE-IVARSSON (1888-1974), landskap, signerad och daterad Märta Taube 1924, olja på duk, ca 37,5 x 48 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.
Duk med lagning
316443
2015-06-23
Gör en kostnadsfri värdering här