Märta Taube-Ivarsson oljemålning

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MÄRTA TAUBE-IVARSSON (1888-1974), landskap, signerad och daterad Märta Taube 1924, olja på duk, ca 37,5 x 48 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.

Duk med lagning

316443

2015-06-23