Astri Bergman Taube bronsskulptur

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ASTRI BERGMAN TAUBE (1898-1980), ung kvinna, osignerad, skulptur, brons, höjd 20 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.

Bruksslitage, märken, spricka

316445

2015-06-23