Joan MIro litografier

Joan MIro litografier
Joan MIro litografier

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOAN MIRO (1893-1983): (2) ur Derrière Le Mirroir, kompositioner, osignerade, 1965, Mourlot 367 o 368, färglitografier, ca 37x27 cm vardera

316452

2015-06-13